banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > ژئوگرید > Geogrid بافته شده
رده محصول
ژئوگرید بازالت برای جاده

ژئوگرید بازالت برای جاده

Geogrid فیبر بازالت نوعی از محصولات تقویت کننده است که از فیبرهای مستمر بازالت (BCF) ضد اسید و قلیایی برای تولید مواد پایه شبکه ای با فرآیند بافندگی پیشرفته استفاده می شود که به صورت سالین و با قیر و پلیمر پوشش داده می شود. ژئوگرید فیبر بازالت برای تقویت ...

ارسال درخواست

Geogrid فیبر بازالت نوعی از محصولات تقویت کننده است که از فیبرهای مستمر بازالت (BCF) ضد اسید و قلیایی برای تولید مواد پایه شبکه ای با فرآیند بافندگی پیشرفته استفاده می شود که به صورت سالین و با قیر و پلیمر پوشش داده می شود.


ژئوگرید فیبر بازالت برای تقویت پوشش جاده ها و بزرگراه ها جهت طول عمر پیاده رو ها با کاهش اثرات ترک خوردگی بازتابنده ناشی از بارگیری ترافیک، سخت شدن سن و دوچرخه سواری دما طراحی شده است.


مقاومت بیشتر و مقاومت شیمیایی، بزرگترین تفاوت بین georrids بازالت و دیگر geogrid های مبتنی بر الیاف است.


استحکام کششی بالا برای ژئواسترال بازالت می تواند عملکرد پذیرفته شده همراه با سطح بتن یا آسفالت که دارای فشردگی بالا است، به حداقل رسانده شود.

ژئوگرید بازالت بسیار سبک تر و قوی تر از مش فولاد است، نه تنها مقاومت شیمیایی بلکه ویژگی های سازگار با محیط زیست از ژئوترایزر بازالت عمر طولانی تر، پس از آن فولاد و دیگر geogrid های مبتنی بر فیبر است.زندگی پوششی بین تعمیر و نگهداری می تواند به طور قابل توجهی طولانی تر شود. مشبک تقویت کننده بازالت امکان کاهش ضخامت آسفالت بتن را تا 20٪ کاهش می دهد.

استحکام کششی تک رشته ها می تواند 4200 مگاپاسکال به 4800 مگاپاسکال برسد. علاوه بر این، فیبرهای بازالت دارای قابلیت مقاومت در برابر آتش و طیف وسیعی از دمای کار، از -260 درجه سانتی گراد تا 650 درجه سانتیگراد است.

ژئورایستای بازالت الیاف مهندسی شده به صورت مکانیکی و شیمیایی پایدار است، در هر دو فاز نصب و راه اندازی سخت و در محیط خاک تهاجمی (pH 3.0 - 11.0).


می توان آن را تحت دمای فوق العاده کم و جلوگیری از ترک خوردگی بتن و آسفالت.

این پایداری فیزیکی و شیمیایی خوبی دارد، مقاومت شدیدی در برابر فرسایش بیولوژیکی و تغییرات آب و هوایی دارد.


برنامه های کاربردی

● تقویت خاک

● دیوارها

● جاده ها

● نرم افزار Aspalt

● فرودگاه

● سنگ فرش

● پیاده روها


16(001).jpg


Hot Tags: ژئواستره بازالت برای جاده، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت

پرس و جو