banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > ژئوتکستایل > تولیدات ژئوتکستایل
رده محصول
ژئوتکستایل غیر آهنی بافته شده با سوزن نازک پی وی سی پلی استر

ژئوتکستایل غیر آهنی بافته شده با سوزن نازک پی وی سی پلی استر

ژئوتکستایل نبافته پانسمان سوزن پلاستیکی مداوم پلی استایرن از پلی استر ساخته شده توسط فشار بالا دما به مایع، هوا به سیم، لپینگ، سوزن پانچ و سپس پیچ خورده به رول برای تبدیل شدن به محصولات به پایان رسید، که همچنین به روش قالب گیری گام به نام. معمولا این فرم ...

ارسال درخواست

ژئوتکستایل نبافته پانسمان سوزن پلاستیکی مداوم پلی استایرن از پلی استر ساخته شده توسط فشار بالا دما به مایع، هوا به سیم، لپینگ، سوزن پانچ و سپس پیچ خورده به رول برای تبدیل شدن به محصولات به پایان رسید، که همچنین به روش قالب گیری گام به نام. معمولا این نوع ساخت و ساز دارای عملکرد هیدرولیکی بالا و برنامه های کاربردی خوب است، از جمله جداسازی، فیلتراسیون، حفاظت، تقویت و زهکشی و غیره. با توجه به نیاز مشتریان، می توان آن را پوشش داده و با مواد ژئوممبران، geonet و دیگر مواد تشکیل دهنده به geomembrane-geotextile کامپوزیت ها، کامپوزیت های ژئوتکستایل ژئوتکستایل و دیگر محصولات با حرارت دادن.


خواص:

مقاومت بالا، مقاومت UV بالا، مقاومت در برابر حرارت بالا، طول عمر بالا، ضد پیری، مقاومت در برابر سایش، ضد اسید و قلیایی، انعطاف پذیری خوب و آسان برای ساخت و ساز استفاده می شود.


استفاده:

مورد استفاده در پروژه راه آهن، بزرگراه، سد، ساحل ساحلی، و غیره برای تقویت، فیلتراسیون، جداسازی و زهکشی، به طور خاص در زمین شور و قلیایی، جنگل و دفن زباله استفاده می شود.


25(001).jpg


Hot Tags: ژئوتکستایل نبافته پانسمان سوزن پلی استر مستطیل پلی استر، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت

پرس و جو