banner
صفحه اصلی » دانش » محتوای
رده محصول

محیط برنامه و ویژگی های محصول ژئوگرید فولاد پلاستیکی

- Dec 20, 2017 -

ژئوگرید فولادی دارای ویژگی های زیر است:

1، قدرت، خزش کوچک، سازگاری با تمام انواع خاک محیط زیست، می تواند به طور کامل با بزرگراه درجه بالا در استفاده از دیوار نگهدارنده بزرگ را تامین کند.

2، می تواند به طور موثر بهبود سطح باربری قفل تعبیه شده، عمل اکلوژن، درجه بالایی از تقویت ظرفیت تحمل پایه، محدودیت های موثر بر جابجایی جانبی جانبی خاک، ثبات پایه را افزایش می دهد.

3 در مقایسه با مشبک سنتی قدرت بیشتری دارد، ظرفیت تحمل قوی، مقاومت در برابر خوردگی، ضد پیری، ضریب اصطکاک، یکنواختی سوراخ، راحتی ساخت و ساز، عمر طولانی و غیره.

4، مناسب تر برای عملیات عمیق دریا، تقویت خاکستری، اساسا مواد دیگر برای ساخت قفس سنگ برای مدت طولانی با فرسایش آب دریا ناشی از مقاومت کم، مقاومت در برابر خوردگی، زندگی کوتاه زندگی و دیگر مشکلات فنی حل دیگر.

5، می تواند به طور موثر در روند ساخت و ساز توسط ماشین خرد، آسیب ناشی از آسیب ساخت و ساز را اجتناب کند.

از این رو، ژئوگرید فولادی پلاستیکی مناسب برای انواع آسفالت، آسفالت، آسفالت، تقویت دیوار، فرودگاههای بزرگ، پارکینگ خودرو، منازل حوضچه، مانند تقویت پایه تحمل پایدار، با ویژگی های استفاده دائمی مناسب است. Geogrid از جنس فولاد ساخته شده از فولاد-پلاستیکی تقویت شده با فرایند جدید کامپوزیت است، به عنوان سطح این محصول به یک الگوی درشت به طور منظم فشرده، آن را بر روی لایه خاک گذاشته برای مقاومت در برابر استرس بزرگ و اصطکاک با پر که محدود کردن برش، اکستروژن جانبی و بالا بردن خاک پایه به طور کلی است. از آنجا که سفتی کوسن های تقویت شده خاک، بارگذاری بنیاد فوقانی و گسترش آن به طور مساوی و پخش آن به لایه خنثی خاک و بهبود ظرفیت تحمل بنیاد، سودمند است. بالشتک تقویت شده خاک نه تنها تمام سفتی بنیاد را در لایه فشرده سازی افزایش می دهد، بلکه کمک می کند تا تغییر شکل پایه را تعدیل کرده و انرژی زلزله را به خوبی جذب کند، بنابراین عملکرد لرزه ای آن خوب است.