banner
صفحه اصلی » دانش » محتوای
رده محصول

مزایای Geogrid چیست؟

- Dec 20, 2017 -

آیا ما متوجه شده ایم که برخی از جاده ها به مدت طولانی توسط اتومبیل ها خرد شده اند و جاده ها به صورت جادویی به وجود می آیند و جاده های نامنظم ایجاد می کنند. این به این دلیل است که هیچ جغرافیایی یا آسیب ناشی از زمین در زیر پیاده رو وجود ندارد. Geogrid، به عنوان یک ژئوسنتتیک، اثر و عملکرد منحصر به فرد خود را دارد و می توان آن را در زمینه سرباره، اسکله، سد، بزرگراه، راه آهن، Abutment، جاده ها و دیگر زمینه ها استفاده می شود، می تواند نقش تقویت پایه نرم خاک، حفظ دیوار و آسفالت مقاومت در برابر ترک.

ژئوگرید به طور کلی به ژئوگرید پلاستیکی، ژئوگرید فولاد پلاستیکی، ژئوگرید فایبر گلاس و ژئوگرید پلاستیکی شیشه ای تقسیم شده است. از آنجا که Geogrid می تواند به طور گسترده در زندگی استفاده می شود، پس آن چه نوع مزایای دارد. اکنون اجازه دهید ما مزایای Geogrid را معرفی کنیم.

1، قدرت، خزش کوچک، قادر به سازگاری با انواع مختلف خاک، به طور کامل با بزرگراه درجه بالا در استفاده از دیوار نگهدارنده بزرگ است.

2، در مقایسه با ژئوگرید پلاستیکی قبلی، نه تنها قدرت تحمل قوی، مقاومت در برابر خوردگی قوی، قوی ضد پیری است، بلکه دارای ضریب اصطکاک ژئوممبران قوی، یکنواختی سوراخ، راحتی ساخت و ساز، عمر طولانی، مانند سری از مزایای

3، می تواند به طور موثر جابجایی جانبی زمین، محدودیت ظرفیت تحمل پایه، اثر نیش، به طور موثر بهبود سطح بار تحمل قفل تعبیه شده، افزایش ثبات و استحکام بنیاد.

4. به طور موثر از آسیب های ناشی از تراکم مکانیکی و آسیب در ساخت و ساز جلوگیری کنید.

5 در مقایسه با مشبک سنتی، مناسب تر برای تقویت خاکی، عملیات دریایی عمیق، به طوری که برای حل مواد دیگر به دلیل فرسایش آب دریا Cao Zheng مقاومت در برابر خوردگی، کم قدرت و کوتاهی خدمات کاست.