banner
صفحه اصلی » اخبار » محتوای
رده محصول

روش کاشی بتنی از ژئوگرید فایبر گلاس

- Dec 20, 2017 -

فایبر گلاس ژئوگرید معمولا با دو نوع چسبنده و خود چسبی استفاده می شود، با خود چسبی می تواند به طور مستقیم در تشکیل تخم مرغ، بدون خود چسبان، معمولا روش ناخن ناخن.

1، محل ساخت و ساز: الزامات فشرده سازی، افقی، خوشه های روشن برجسته اشیاء.

تخمگذار گرید: در تسطیح مسطح سایت، نصب تخمگذار شبکه، جهت اصلی نیروی آن (طولی) باید به جهت محور خاکریز عمود برسد، تا آنجا که ممکن باشد تنش با قرار دادن ناخن و فشار سنگ زمین سنگ ثابت ثابت است، تخمگذار از جهت نیروی اصلی شبکه بهترین است از طریق طولانی بدون مفاصل، اتصال بین دامنه و دامنه می تواند لبه مصنوعی اتصال، عرض دامنه کمتر از 10 سانتیمتر اگر مشبک بیش از دو لایه تنظیم شده باشد، باید بین لایه ها تقسیم شود. پس از آنکه یک منطقه بزرگ قرار داده شود، مساحت کلی باید تنظیم شود. هنگامی که پوشش لایه ای از خاک قبل از نورد، باید به صورت دستی یا مشبک تنش ماشین استفاده شود، شدت باید حتی به طوری که شبکه در خاک برای تنش و حالت نیروی.

3، انتخاب پرکننده: پرکننده باید بر اساس الزامات طراحی انتخاب شود. این عمل ثابت کرده است که پرکننده می تواند علاوه بر خاک یخ زده، خاک های روغنی، زباله های زندگی، خاک گچ و دیاتومیت نیز مورد استفاده قرار گیرد. با این حال، خواص مکانیکی خاک خاک و خاک ماسه پایدار است و تأثیر محتوای آب بسیار کوچک است. اندازه پرکننده نباید بیشتر از 15 سانتیمتر باشد و برای کنترل ضریب بسته بندی جهت کنترل تراکم وزن، توجه کنید.

4، پرکننده و تراکم: هنگامی که موقعیت تخمگذار مشبک، باید پوشش خاک را پر کنید، زمان لخت ممکن است زمان تعطیل 48 کوچک است، همچنین می توانید روش ضرب و شتم سمت کنار گذاشتن سمت چپ. ابتدا در هر دو انتها از گسترش پرکننده، پنجره مشبک ثابت، و سپس به جلو به وسط. سفارش غلطک ها دو طرف اول پشت وسط است. چرخ فشار رول نمی تواند به طور مستقیم با دنده ها تماس داشته باشد، بدنه تقویت شده فشرده به طور کلی اجازه نمی دهد وسایل نقلیه در بالا، به منظور جلوگیری از جابجایی. میزان تراکم لایه بندی 20 تا 30 سانتی متر است. درجه تقطیر باید با الزامات طراحی مطابقت داشته باشد که کلید موفقیت یا شکست پروژه های تقویت شده خاک است.

5، ضد آب و زهکشی اقدامات: در مهندسی خاک تقویت شده، باید در محل زهکشی خوب در داخل و خارج، به خوبی انجام، برای محافظت از پا، جلوگیری از فرسایش، در خاک برای تنظیم فیلتراسیون، اقدامات زهکشی، در صورت لزوم، نصب geotextile.