banner
صفحه اصلی » اخبار » محتوای
رده محصول

توسعه ژئوسنتتیک آینده بسیار اهمیت دارد

- Dec 20, 2017 -

امروزه مواد ژئوتکنیک در سالهای اخیر در زمینه های معماری بی شماری در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است. با استفاده از ژئوسنتتیک، جاده ها، راه آهن ها، فاضلاب ها، سدها و گودال ها می توانند به راحتی و به هزینه های کم، مخصوصا برای جاده ها و راه آهن ساخته شوند که می تواند هزینه های تعمیر و نگهداری را به طور موثر کاهش دهد. به طور کلی، در پارچه های صنعتی، مواد ژئوتکنیکی بالغ تر هستند.

استفاده از Geogrid در زمینه ساخت و ساز بسیار گسترده است، گرچه ما ممکن است با غرفه بسیار نا آشنا نیست، اما نوع مشبک مشبک، مشبک فایبر گلاس، ژئوگرید پلاستیکی پلاستیکی، ژئوگرید پلاستیکی و غیره وجود دارد. اگر چه همه آنها به پنجره مشبک تعلق دارند، اما با توجه به مواد مختلف آنها، ویژگی و عملکرد آنها متفاوت خواهد بود.

ژئوسنتتیک در توسعه چین بعدا، در اواسط دهه 60، بافته شده با ژئوتکستایل مورد استفاده در کار رودخانه و کوره. در اوایل سال 80، نبافتهها در مهندسی راه آهن و پروژه حفاظت از آب مورد آزمایش قرار گرفتند، و از سال 1986، تولید کل ژئوتکستایل در چین حدود 1 میلیون متر مربع بود. توسعه دهندگان نرم افزار Geotextile در سال های 90، Faster، 1992 بافته شده با استفاده از ژئوتکستایل تا بیش از 90 میلیون متر مربع. سیل های سنگین در سال 1998 رخ داده است، میزان پارچه بافته شده بیش از 100 میلیون متر مربع در سال است. Geotextile غیر بافته 1995 مصرف به 65 میلیون متر مربع رسید، تا کنون استفاده از آن بیش از 100 میلیون متر مربع در سال بوده است. با توجه به چنین روند توسعه، توسعه صنعت بسیار بالقوه است.