banner
صفحه اصلی » اخبار » محتوای
رده محصول

بررسی، خواص و خصوصیات ژئوممبران HDPE

- Dec 20, 2017 -

فیلم HDPE نام مستعار "فیلم پلی اتیلن با چگالی بالا"، با مقاومت عالی ترک خوردگی محیط زیست، درجه حرارت پایین، ضد پیری، مقاومت خوردگی، و همچنین استفاده بیشتر از محدوده دما (-60 - + 60) و عمر طولانی تر (50).

HDPE ژئوممبران نام کامل Geomembrane نام HDPE "Geomembrane پلی اتیلن با چگالی بالا" با عملکرد عالی ترک خوردگی استرس محیط زیست، درجه حرارت پایین، ضد پیری، مقاومت در برابر خوردگی، و همچنین استفاده بیشتر از محدوده دما (-60 - + 60) و عمر طولانی تر 50، به طور گسترده ای در کنترل زباله های زباله های خانگی، کنترل فرسایش زباله های فاضلاب جامد، کنترل دفع زباله های فاضلاب جامد، کنترل فاضلاب فاضلاب، کنترل نفوذ دریاچه مصنوعی، درمان ضایعات و سایر آثار جلوگیری از نفوذ.

پودر کمربندی HDPE

Geomembrane Composite HDPE با فیبر مصنوعی (یا فیبر شیشه ای) به عنوان ماده تقویت کننده، از طریق ترکیب کامپوزیت ژئوممبران از مواد ژئوتکنیکی جدید.

حداکثر ویژگی های ژئوممبران کامپوزیتی جوش خورده

پراکسید هیدروژن پراکنده از ژئوممبران عمومی متفاوت است. مهمترین ویژگی این است که تقاطع پیچ و تاب و طوسی منحنی نیست و هر یک در حالت مستقیم قرار دارد. خط اتصال به طور محکم متصل می شود، می تواند هماهنگ سازی یکنواخت تر، تحت نیروی خارجی، توزیع استرس، و هنگامی که نیروی خارجی از استفاده از پاره شدن لحظه، نخ خواهد بود در طول ریز اولیه، افزایش قدرت پاره شدن.

کامپوزیت بافندگی پیچیده، یعنی استفاده از خطوط بسته بندی پیچ گوشتی در پیچ و تاب، طناب و لایه فیبر ژئوممبران بین تکرار از طریق، به طوری که سه به یک. از این رو، ژئوممبران کامپوزیتی که دارای پیچیدگی است دارای ویژگی های استحکام کششی بالا، ضخامت کم و ویژگی ضد آب ژئوممبران است. بنابراین، ژئوممبران کامپوزیتی متشکل از یک نوع از مواد ضد انفجار است که با تقویت، جداسازی و حفاظت اثر. این سطح کاربرد بالا از کامپوزیت های ژئوتکنیکی در جهان امروز است.

خصوصیات ژئوممبران کامپوزیت HDPE

استحکام کششی بالا، ضخامت کم، تغییر شکل عمودی عمودی و افقی، مقاومت در برابر انقباض، مقاومت در برابر سایش و مقاومت جدی آب.

توابع اصلی از Geomembrane کامپوزیت HDPE

1، تنظیم کنترل نفوذ و تخلیه در یک، در همان زمان با توابع جداسازی و تقویت.

2، قدرت کامپوزیت بالا، مقاومت پوستی قوی، مقاومت به سوراخ قوی.

3، ظرفیت زهکشی قوی است، ضریب اصطکاک بزرگ، ضریب کوچک است.

4، عملکرد ضد پیری، با طیف گسترده ای از درجه حرارت محیط، کیفیت و ثبات سازگار است.

ویژگی های ژئومرفی کامپوزیت HDPE:

1، انعطاف پذیری عالی، ضد انجماد، کشش و مقاومت در برابر سایش؛

2، با انزوا خوب، مقاومت به سوراخ؛

3، هیچ آلودگی شیمیایی؛

4، اسید و قلیایی و انواع مواد شیمیایی، ثبات ابعادی، چسبندگی خوب، ساخت آسان.